Vada laku Audi Q5

2008 - ....
Odpovědět
Marek Q5
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 11. úno 2016 0:21:37

Vada laku Audi Q5

Příspěvek od Marek Q5 »

Horor jménem Autoheller Ostrava!!

Dobrý den, zajímalo by mně zda má někdo zkušenosti, popř. jaké
z lakovnou u hellera v ostravě. To co já jsem už zažil by vydalo na článek, takže to zkrátím. Rád myju svou audinku asi jako každý. Po měsíci zimního hnusu jsem se konečně dostal k mytí interiéru své Q5 a při čištění prahů jsem narazil na cosi divného, bohužel pro mně už trochu známého ( o tom až níže) u pravého zadního lemu, kousek nad těsněním mi začala vylézat ze stříbrného laku tmavě modrá podkladová barva, jal jsem se vyšetřovat, demontovat a opět jsem narazil na důkáz odrbané práce lakovny.

V roce 2013 mi kamion při zatáčení nabral návěsem pravé zadní dveře, blatník a nárazník. Auto bylo opravováno u autorizovaného
již výše zmíněného servisu. Po opravě jsem byl spokojen, nebylo nic poznat. Bohužel teď jsem zjistil že opět na vrch huj a uvnitř fuj.
Profesionálové mi nalakovali blatník pouze z venku. Navařili nový díl, obrousili a nechali tak..hotová líheň pro korozi a teď po třech letech to vykvetlo na povrch. Chápu že se chyba stane, ale ne podruhé u toho samého. Rok 2011, auto Audi A3, to samé místo, ten samý blatník, nárazník..kamion! a 6 měsícu po opravě v autoheller ostr. mi z venku na blatníku vyléza tmavě modrá podkladová barva, při prohlídce podběhu...ejhle nenalakovaný obroušený podběh.

Takže, reklamace, špatný odstín, další reklamace a nervy a nervy.
Nakonec to dobře dopadlo. Bohužel teď mně to čeká znovu a nevím jestli uspěji s reklamací když je to už přez dva a půl roku po opravě. Mohl by mi prosím někdo poradit co s tím? Vztahuje se na tyto opravované díly stále záruka na prorezivění? A můžu to řešit i v jiném Audi servise? Děkuji za názory a rady.
Přílohy
12.jpg
12.jpg (246.05 KiB) Zobrazeno 11101 x
7.jpg
7.jpg (242.08 KiB) Zobrazeno 11101 x
6.jpg
6.jpg (214.16 KiB) Zobrazeno 11101 x

Odpovědět