rozvody

1994 - ....
Odpovědět
funesko
Příspěvky: 2
Registrován: pon 01. kvě 2017 21:19:48

rozvody

Příspěvek od funesko »

Caute je to moj prvy prispevok a hned tragicky. Kupil som si staru A6 BLB. V sobotu som na nej vymenil rovodovy remen kit + pumpa. Vsetko v pohode v nedelu vsetko islo ako ma. Dnes idem do roboty v pohode ale z roboty pri predbiehani tlacim na plyn a nic. Hned na krajnicu a hned dvyham kapotu a kotrolujem rozvody :( . Na napinacej kladke nebola asi dobre dotiahnuta matica. Napinak sa povolil a remen isiel dole. Dobre auto som nestartoval hned som zavolal asistence sluzby a otahovka rovno dom. :? Vsetko som zhodil dole zase a pozrel ako to vyzera. Kolecka boly samozrejme ze rozhadzane :( . Tak som si povedal ze si zahram loto a skusim trafit spravnu kombinaciu. Pustil som sa do opravy napinaku srobka bola ohnuta tak som ju vymeni za novu Natocil som koliecka na trezore a nastartoval. :roll: trochu ho hlucnejsie rostrialo ako keby siel na 3 valce no stichol a bezal cca 3>4 s Skusil som to tak to 3x stale nastaroval hned. Jedine ze sa dymilo s vyfukov. Mysli ze modra para ale niesom si isty. Plyn som neskusal ani raz pridat. Viem som idiot :oops: ale stym nic nurobim. Musim si skusit pomoc sam alebo ho rovno potlacit na vrakovisko service neprichadza do uvahy stal bi viac ako to auto. Neake napady co dalej by pomohli. Sorry ale blbej den.
:|

funesko
Příspěvky: 2
Registrován: pon 01. kvě 2017 21:19:48

rozvody

Příspěvek od funesko »

Nevie niekto ako nastavit rozvody po tom ako dam dole hlavu ?

Odpovědět