Pomoc s AUDI A6 132kW quattro

1994 - ....
Odpovědět
Patrik
Příspěvky: 2
Registrován: úte 15. črc 2014 16:57:17

Pomoc s AUDI A6 132kW quattro

Příspěvek od Patrik »

Zdravím fanúšikov Audi,

potrebujem poradiť, na mojom audi a6 quattro 132 kW automat. prevodovka r.v. 2001 mi začala na prístrojovke svietiť kontrolka batérie. Stav Voltmetra ukazuje 12V a vôbec nefunguje servo. Volant ide veľmi ťazko. Po rozbiehaní ked som mu pridal niečo prasklo, ako keby nejaký remeň aleebo hadica, počul som buchnuť niekde pod motorom od vtedy to nefungovalo. Prosím podatde mi čo je s tým kde by mohla byť chyba a koľko by stála asi oprava. Som totižto v zahraničí a akýkoľvek servis je dosť drahý, tak sa chcem nato pripraviť :)

- motor normalne naštartuje ma normalny zvuk, len svieti kontrolkaa na nefunguje servo

ďakujem za skoré rady priatelia.

s pozdravom pato

matiass
Příspěvky: 59
Registrován: stř 21. srp 2013 10:54:16

Pomoc s AUDI A6 132kW quattro

Příspěvek od matiass »

je pod autem olejová skvrna? řemen od serva je v pořádku?

Patrik
Příspěvky: 2
Registrován: úte 15. črc 2014 16:57:17

Pomoc s AUDI A6 132kW quattro

Příspěvek od Patrik »

Zdravím Matiass, pod autom ziadna škvrna nieje. Servo olej nevytiekol. Remeň som nekontroloval, neviem kde to mam hľadať.

Dove1991
Příspěvky: 2
Registrován: stř 15. čer 2016 11:07:31

Pomoc s AUDI A6 132kW quattro

Příspěvek od Dove1991 »

To asi možná prasknul řemen, proto možná svítí kontrolka baterie protože se netočí alternátor tudíž to nedobijí a zárověn ten řemen honí sevro pumpu. Řemen je schovanej pod krytem rozvodů. Bejt tebou tak ty krytky sundám.Jdou sice těžko vyndat ale jdou ...... Proč rozdělat? Aby se ti náhodou nedostal do rozvodů, je to všechno dost blízko u sebe!

Hořa
Příspěvky: 6
Registrován: úte 31. kvě 2016 12:41:52

Pomoc s AUDI A6 132kW quattro

Příspěvek od Hořa »

Taky bych to viděl na ten řemen. Dej vědět co to bylo a jak jsi dopadl.

Bengoro12
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 14. črc 2016 12:53:35

Pomoc s AUDI A6 132kW quattro

Příspěvek od Bengoro12 »

Je tu někdo ? Potřeboval bych poradit s audi Allroad 2.5 tdi rv .2005 ...132kw ukazatel baterie mi ukazoval ze mam vybití baterií ale baterií mam novou tak sem auto nastartoval přes kabely jenže palubovka ne svítilna tak jak by mela a po odjeti cca 300 metrů mi začal na pristrojovce svitit vykřičník a motor se sám od sebe vypl...potřeboval bych vědět čim to muže byt

Odpovědět