Najde se Mechanik z okolí České Lípy?

2000 - 2005
Odpovědět
dejvid30
Příspěvky: 3
Registrován: sob 28. črc 2012 10:57:10
Bydliště: Česká Lípa

Najde se Mechanik z okolí České Lípy?

Příspěvek od dejvid30 »

Dobrý den....Nechci vám tu spamovat,ale hledám šikovného a levného automechanika v okolí České Lípy...

Můj problém....Hledám někoho kdo by mi provedl výměnu předního náboje kola.... Sám bych to možná zvládnul,ale nejsem si jist postupem a mé nářadí není vybavené jako třeba u někoho kdo se tím zabívá.... Už jen stahovak a Lis nemám,ale jde to po staru,to vím....

Ložiska byla měněna už na každé straně...Levé u jednoho Automechanika a pravé u jiného Automechanika....Bohužel,to pravé má najeto 2000tis a hučí už od 50km/h ... Nebo možná by bylo dobré,kdyby byl někdo z okolí,že by si to projel a řekl jestli opravdu to jsou ložiska...Zkusmo sem si zvednul každé kolo na hever a roztáčel kola ručně,a nejvíce hluku vydává to pravé u Spolujzdce (ale třeba hučí diferenciál) .... Ještě se vrátím kté výměně toho pravého ložiska tím druhým Mechanikem....Po cca 14dnech sem se kněmu musel vrátit,jelikož jsem zjistil že mi upadla středová matice která drží poloosu....Projevovalo se to divnýma zvukama při dojezdu do křižovatky a rozjedama... Mechanik jen dodal že se stejně nemohlo nic stát,a dal matku jinou,utáhnul a já odjel...Jen nevím jak jsem stím dlouho jezdil,jelikož převážně využívám auto do práce,a jezdíme ve čtyřech...A přítelkyně do města....Ještě dodám,že byla provedena výměna oleje pro případ že by hučela převodovka kvůli nedostatku oleje,olej tam byl,a byl nahrazen nějakým drahým které doporučuje VW...

Hledal jsem obrazový návod výměny u Audi A2 nebo Fabie I. ale moc toho není...Není mi jasné jak ten náboj je jištěn? Pouze nalisován do těhlice a matkou na poloose utáhnut?

Ložisko mám koupeno,f.FAG číslo dílu Audi je stejné jako číslo dílu Škoda podle WIN....

Našel by se někdo ochotný? Levný?

Předem děkuji za komenty,a snad mě odsud nevyfakujete.....
Ložisko zakoupeno zde:

Kód: Vybrat vše

http://www.cc-autodily.cz/naboj-p-kola-s-lozis?brand=AUDI&model=A2
Přílohy
naboj.jpg
naboj.jpg (140.88 KiB) Zobrazeno 20824 x

matiass
Příspěvky: 59
Registrován: stř 21. srp 2013 10:54:16

Najde se Mechanik z okolí České Lípy?

Příspěvek od matiass »

tak jak si dopad kdo ti to nakonec dělal? předpokládám že už to máš opravené...

dejvid30
Příspěvky: 3
Registrován: sob 28. črc 2012 10:57:10
Bydliště: Česká Lípa

Najde se Mechanik z okolí České Lípy?

Příspěvek od dejvid30 »

matiass píše:tak jak si dopad kdo ti to nakonec dělal? předpokládám že už to máš opravené...
Díky za optání...Ložiska vyměněna,ale po dvou letech nepříjmný hukot je zpět...Ale ted už si nejsem jist zda to jsou ložiska nebo převodovka...

Přijde mi že řeším snad jen tento problém... :(

Odpovědět