Právě je pát 19. říj 2018 20:55:14
profichip.cz

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Audi S4
PříspěvekNapsal: pon 03. úno 2014 10:59:21 

Dlouho jsem si říkal že když už jsem se stal adminem na tomto foru tak bych si měl tu olympiádu koupit taky. A tak se i stalo kolem silvestra mi kámoš zavolal jestli nemám nějaký zbytečný prachy, že má možnost koupit S4 na díly... Dohodli sme se, že mi pošle fotky vraku a já se podle toho rozhodnu, zda do toho jít nebo ne.. Když mi poslal fotky viděl sem zachovalou AUDI S4 B6 v dobrej výbavě s utrženym přednim kolem a začal se zajímat proč to rozebírat na díly když by z toho byla ještě pěkná S4ka...

Příloha:
30446102.jpg
30446102.jpg [ 37.24 KiB | Zobrazeno 8398 krát ]

Příloha:
30446103.jpg
30446103.jpg [ 22.64 KiB | Zobrazeno 8398 krát ]

Příloha:
30446106.jpg
30446106.jpg [ 38.03 KiB | Zobrazeno 8398 krát ]

Dál už to prodlužovat nebudu prostě a jednoduše za tři dni sme pro ní jeli a já se stal posléze nešťastným majitelem tohoto vozu :lol: Proč nešťastným? Prvotní nadšení vystřídalo zděšení poté co sem to začal opravovat :-) Nejčastěší věta při rozebírání byla "ani óčko nenasadíš!!!" opravdu dělat něco na tomto autě je pro silný nátury :lol: Když sem se podival na motor a na kastli bylo mi divný jak to tam ty blázni z Audi narvali... Musim říct že pokud vám do motorovýho prostoru spadne klíč nebo šroubovák tak se rozlučte s tím že ho ještě někdy uvidíte... Co motor schvátí již nikdy nenavrátí :-)

Příloha:
IMAG0117.jpg [860.63 KiB]
Zatím nestaženo

Příloha:
IMAG0119.jpg [793.22 KiB]
Zatím nestaženo

Příloha:
IMAG0121.jpg [708.74 KiB]
Zatím nestaženo

Nicméně zatím jsem ve fázi oprav a shánění náhradních dílů... Což je u některých dílů docela problém jak jsem zjistil protože S4 není zase tak kompatibilní s ostatními A4 B6 :-)

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]